1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

iOS

Çdo gjë në lidhje me iOS paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...

Sort by:
Titulli
Përgjigjet ↓ Shikimet
Postimi i fundit
 1. LTH05
  Përgjigjet:
  207
  Shikimet:
  17,246
 2. anjshtanji
  Përgjigjet:
  31
  Shikimet:
  1,367
 3. arditi11
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  1,691
 4. siimon
  Përgjigjet:
  25
  Shikimet:
  924
 5. beni20
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  2,574
 6. siimon
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  920
 7. hypnotik
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  1,839
 8. arditi11
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  1,369
 9. LTH05
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  2,405
 10. Muslimboy
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  2,312
 11. VaLoN
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  1,472
 12. WarLock.
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  1,690
 13. Atlanti
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  1,131
 14. valdetshala
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  869
 15. evorpsi
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  837
 16. Muslimboy
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  690
 17. proxyBomBer
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  943
 18. jetonisss
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  1,728
 19. ILazz.Os
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  930
 20. denisd001
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  1,647
 21. qendros
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  1,058

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...