1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

iOS

Çdo gjë në lidhje me iOS paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. LTH05
  Përgjigjet:
  207
  Shikimet:
  17,246
 2. Omerr
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  699
 3. besarti123
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  975
 4. ad ifixit1
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,313
 5. ad ifixit1
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  438
 6. RegShqip
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  519
 7. LumiUnikking
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  666
 8. Erdin Fazliu
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  669
 9. Universal
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  615
 10. zaki94
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  599
 11. Atlanti
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  1,131
 12. Omerr
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  590
 13. DOTS
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  832
 14. igliramaj
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  827
 15. igliramaj
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  4,170
 16. beni20
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  567
 17. beni20
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,215
 18. beni20
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,949
 19. beni20
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  2,574
 20. beni20
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,119
 21. beni20
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  2,791

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...