1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

iOS

Çdo gjë në lidhje me iOS paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. LTH05
  Përgjigjet:
  207
  Shikimet:
  20,052
 2. anjshtanji
  Përgjigjet:
  31
  Shikimet:
  1,551
 3. valdetshala
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  969
 4. LTH05
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  553
 5. proxyBomBer
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  1,090
 6. Dr. PsY.
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  759
 7. genci007
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  464
 8. anjshtanji
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  722
 9. dDitt.
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  548
 10. besartiii
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  511
 11. dDitt.
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  713
 12. genit
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  903
 13. WarLock.
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  654
 14. limi75
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,976
 15. LTH05
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  1,047
 16. LTH05
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  568
 17. anjshtanji
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  831
 18. dDitt.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  477
 19. anjshtanji
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  483
 20. anjshtanji
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  761
 21. dr_mili
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  432

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...