1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

iOS

Çdo gjë në lidhje me iOS paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. LTH05
  Përgjigjet:
  207
  Shikimet:
  26,947
 2. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,437
 3. Change
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,214
 4. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  2,379
 5. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,072
 6. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,572
 7. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,395
 8. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,783
 9. BaBLoKu
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,398
 10. ad ifixit1
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,850
 11. Omerr
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  2,582
 12. besarti123
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,380
 13. ad ifixit1
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,748
 14. RegShqip
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,980
 15. LumiUnikking
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  2,051
 16. Erdin Fazliu
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  2,135
 17. Universal
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,929
 18. zaki94
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,932
 19. Atlanti
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  2,422
 20. Omerr
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,921
 21. DOTS
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  2,249

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...