1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Institucionet Arsimore

Kategori dedikuar pyetjeve dhe disktutimeve të ndryshme në lidhje me instutucionet arsimore shqiptare.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. speaR.
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  923
 2. fati95
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  904
 3. Rrezart123
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  895
 4. fati95
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  882
 5. Gazi98
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  875
 6. KMN
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  821
 7. fati95
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  795
 8. izet.molla123r57
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  788
 9. Noida
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  727
 10. mar123
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  726
 11. RilindFetahu
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  680
 12. Rinoriem
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  561
 13. mali07
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  423

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...