1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Institucionet Arsimore

Kategori dedikuar pyetjeve dhe disktutimeve të ndryshme në lidhje me instutucionet arsimore shqiptare.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. Noida
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  727
 2. Noida
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  934
 3. INFluencear
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  2,414
 4. alking1
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,229
 5. urankajtazi
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  2,193
 6. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,141
 7. abracadabra
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,125
 8. KMN
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  821
 9. fati95
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  795
 10. DarKZonE
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,314
 11. mali07
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  423
 12. Rinoriem
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  561
 13. sony24
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,261

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...