1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Institucionet Arsimore

Kategori dedikuar pyetjeve dhe disktutimeve të ndryshme në lidhje me instutucionet arsimore shqiptare.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. speaR.
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,190
 2. Tanni
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  2,280
 3. Rrezart123
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,157
 4. Perparim Krasniqi
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  7,785
 5. Eduart96
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,076
 6. fati95
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,222
 7. fati95
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,165
 8. Papillon
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,798
 9. len2rit
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  2,236
 10. KAPITEN|
  Përgjigjet:
  32
  Shikimet:
  12,947
 11. izet1
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,971
 12. urankajtazi
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,980
 13. izet.molla123r57
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,068
 14. RilindFetahu
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  921
 15. Vaalmir1
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  2,389
 16. Arditii
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  2,320

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...