1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Institucionet Arsimore

Kategori dedikuar pyetjeve dhe disktutimeve të ndryshme në lidhje me instutucionet arsimore shqiptare.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. Ardiii1998
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,505
 2. Papillon
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,492
 3. Adnan Gashi
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,489
 4. Fisniku
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,412
 5. iboanonymous
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,412
 6. AlbaNi1
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,402
 7. Gjer.g
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,372
 8. DarKZonE
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,316
 9. antariri
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,312
 10. sony24
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,265
 11. iboanonymous
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,259
 12. alking1
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,229
 13. kleo2015
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,225
 14. Excon
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,158
 15. Rinqa
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,151
 16. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,145
 17. abracadabra
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,126
 18. feridshaqiri
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,051
 19. zana15
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  961
 20. Noida
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  935

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...