1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Institucionet Arsimore

Kategori dedikuar pyetjeve dhe disktutimeve të ndryshme në lidhje me instutucionet arsimore shqiptare.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. Gazi98
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  875
 2. extraordinario
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  2,421
 3. Artani12
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,609
 4. shpetim123
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,984
 5. Artani12
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,152
 6. Taboo
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  2,025
 7. Excon
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,158
 8. zana15
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  961
 9. AlbaNi1
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,402
 10. feridshaqiri
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,051
 11. Fisniku
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,412
 12. Gjer.g
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,372
 13. Ardiii1998
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,505
 14. Adnan Gashi
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,489
 15. 00000000
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,556
 16. Rinqa
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,151
 17. Vigan Aliu
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  3,055
 18. iboanonymous
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,259
 19. mar123
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  727
 20. iboanonymous
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,412

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...