1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Institucionet Arsimore

Kategori dedikuar pyetjeve dhe disktutimeve të ndryshme në lidhje me instutucionet arsimore shqiptare.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Ardiii1998
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,481
 2. Gjer.g
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,360
 3. Fisniku
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,395
 4. feridshaqiri
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,041
 5. AlbaNi1
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,381
 6. zana15
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  945
 7. Excon
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,149
 8. Taboo
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,996
 9. Artani12
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,139
 10. shpetim123
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,966
 11. Artani12
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,591
 12. extraordinario
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  2,394
 13. Gazi98
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  868
 14. Cyb3R-Gh0sT/
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  3,980
 15. antariri
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,302
 16. kleo2015
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,213
 17. Artani12
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,730
 18. speaR.
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  911
 19. Tanni
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,886
 20. Rrezart123
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  888

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...