1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Institucionet Arsimore

Kategori dedikuar pyetjeve dhe disktutimeve të ndryshme në lidhje me instutucionet arsimore shqiptare.

Filters:

Prefix:
Pyetje x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. extraordinario
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  2,421
 2. Tanni
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,903
 3. feridshaqiri
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,050
 4. Taboo
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  2,025
 5. Artani12
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,609
 6. shpetim123
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,984
 7. antariri
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,312
 8. abracadabra
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,125
 9. DarKZonE
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,316
 10. Rrezart123
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  895
 11. speaR.
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  923
 12. Ardiii1998
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,504
 13. Vaalmir1
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,889
 14. mali07
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  423

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...