1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Institucionet Arsimore

Kategori dedikuar pyetjeve dhe disktutimeve të ndryshme në lidhje me instutucionet arsimore shqiptare.

Filters:

Prefix:
Pyetje x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. mali07
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  401
 2. DarKZonE
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,270
 3. abracadabra
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,086
 4. Ardiii1998
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,479
 5. feridshaqiri
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,041
 6. Taboo
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,992
 7. shpetim123
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,966
 8. Artani12
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,590
 9. extraordinario
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  2,389
 10. antariri
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,302
 11. speaR.
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  911
 12. Tanni
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,882
 13. Rrezart123
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  887
 14. Vaalmir1
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,866

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...