1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Institucionet Arsimore

Kategori dedikuar pyetjeve dhe disktutimeve të ndryshme në lidhje me instutucionet arsimore shqiptare.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↑
Postimi i fundit
 1. Bxhs
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  35
 2. mali07
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  423
 3. Rinoriem
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  561
 4. RilindFetahu
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  681
 5. mar123
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  727
 6. Noida
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  729
 7. izet.molla123r57
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  788
 8. fati95
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  795
 9. KMN
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  823
 10. Gazi98
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  875
 11. fati95
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  883
 12. Rrezart123
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  895
 13. fati95
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  905
 14. speaR.
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  923
 15. Noida
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  935
 16. zana15
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  961
 17. feridshaqiri
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,051
 18. abracadabra
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,126
 19. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,145
 20. Rinqa
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,151

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...