1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Institucionet Arsimore

Kategori dedikuar pyetjeve dhe disktutimeve të ndryshme në lidhje me instutucionet arsimore shqiptare.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. KAPITEN|
  Përgjigjet:
  32
  Shikimet:
  12,947
 2. Perparim Krasniqi
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  7,785
 3. Vigan Aliu
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  4,916
 4. Cyb3R-Gh0sT/
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  4,670
 5. INFluencear
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  3,697
 6. urankajtazi
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  3,161
 7. extraordinario
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  3,036
 8. beyourself
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  2,975
 9. Blendbajgora
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,915
 10. DarKZonE
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  2,882
 11. iboanonymous
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,680
 12. Artani12
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,482
 13. Taboo
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  2,470
 14. shpetim123
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  2,424
 15. sony24
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  2,416
 16. Vaalmir1
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  2,389
 17. Bxhs
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,374
 18. iboanonymous
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  2,346
 19. Arditii
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  2,320
 20. alking1
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  2,282

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...