1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Institucionet Arsimore

Kategori dedikuar pyetjeve dhe disktutimeve të ndryshme në lidhje me instutucionet arsimore shqiptare.

Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. zana15
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,051
 2. len2rit
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,767
 3. extraordinario
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  2,627
 4. Perparim Krasniqi
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  6,628
 5. Tanni
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  2,019
 6. INFluencear
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  2,651
 7. iboanonymous
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,695
 8. Bxhs
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,447
 9. feridshaqiri
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,136
 10. Gazi98
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  953
 11. kleo2015
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,364
 12. KAPITEN|
  Përgjigjet:
  32
  Shikimet:
  12,278
 13. Eduart96
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,784
 14. Cyb3R-Gh0sT/
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  4,246
 15. Fisniku
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,522
 16. Excon
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,249
 17. RilindFetahu
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  755
 18. Taboo
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  2,170
 19. Artani12
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,730
 20. urankajtazi
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,745

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...