1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Institucionet Arsimore

Kategori dedikuar pyetjeve dhe disktutimeve të ndryshme në lidhje me instutucionet arsimore shqiptare.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet ↓ Shikimet
Postimi i fundit
 1. KAPITEN|
  Përgjigjet:
  32
  Shikimet:
  11,871
 2. Perparim Krasniqi
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  5,995
 3. len2rit
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,599
 4. Arditii
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,884
 5. Vigan Aliu
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  2,984
 6. extraordinario
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  2,392
 7. Artani12
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,730
 8. Excon
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,146
 9. sony24
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,037
 10. Ardiii1998
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,480
 11. Tanni
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,883
 12. urankajtazi
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,640
 13. Vaalmir1
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,868
 14. 00000000
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,534
 15. Adnan Gashi
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,456
 16. Fisniku
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,395
 17. AlbaNi1
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,376
 18. Taboo
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,995
 19. antariri
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,302
 20. iboanonymous
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,225

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...