1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Institucionet Arsimore

Kategori dedikuar pyetjeve dhe disktutimeve të ndryshme në lidhje me instutucionet arsimore shqiptare.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Bxhs
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,446
 2. sony24
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,591
 3. Rinoriem
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  715
 4. mali07
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  601
 5. DarKZonE
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,571
 6. fati95
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  934
 7. KMN
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,006
 8. abracadabra
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,354
 9. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,283
 10. alking1
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,507
 11. INFluencear
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  2,651
 12. urankajtazi
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  2,361
 13. Noida
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,074
 14. Noida
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  841
 15. iboanonymous
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,695
 16. mar123
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  854
 17. iboanonymous
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,448
 18. Rinqa
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,357
 19. Vigan Aliu
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  3,512
 20. 00000000
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,734

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...