1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Institucionet Arsimore

Kategori dedikuar pyetjeve dhe disktutimeve të ndryshme në lidhje me instutucionet arsimore shqiptare.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. Arditii
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,994
 2. Vaalmir1
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  2,003
 3. RilindFetahu
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  737
 4. izet.molla123r57
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  851
 5. urankajtazi
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,727
 6. izet1
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,737
 7. KAPITEN|
  Përgjigjet:
  32
  Shikimet:
  12,225
 8. len2rit
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,736
 9. Papillon
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,573
 10. fati95
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  945
 11. fati95
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  979
 12. Eduart96
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,746
 13. Perparim Krasniqi
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  6,541
 14. Rrezart123
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  947
 15. Tanni
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,999
 16. speaR.
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  991
 17. Artani12
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,835
 18. kleo2015
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,344
 19. antariri
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,400
 20. Cyb3R-Gh0sT/
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  4,208

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...