1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Institucionet Arsimore

Kategori dedikuar pyetjeve dhe disktutimeve të ndryshme në lidhje me instutucionet arsimore shqiptare.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. beyourself
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  2,434
 2. Blendbajgora
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,793
 3. DarKZonE
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  2,741
 4. Bxhs
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,258
 5. sony24
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  2,293
 6. Rinoriem
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,325
 7. mali07
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,276
 8. fati95
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,560
 9. KMN
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,874
 10. abracadabra
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,050
 11. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,890
 12. urankajtazi
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  3,044
 13. alking1
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  2,171
 14. INFluencear
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  3,544
 15. Noida
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,849
 16. Noida
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,450
 17. iboanonymous
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,568
 18. mar123
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,461
 19. iboanonymous
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  2,221
 20. Vigan Aliu
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  4,759

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...