1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

HTML // CSS // JavaScript

Postoni problemet apo projektet tuaja në HTML, CSS, JavaScript.Nëse keni njohuri të avancuara në këtë kategori atëher ky është vendi i duhur për të ndihmuar fillestarët.

Filters:

Prefix:
Diskutim x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. KMN
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  3,643
 2. MaksIm1233
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,666
 3. MaksIm1233
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,931
 4. Gr@1ti
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,954
 5. beharluu
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,503
 6. H!TM3N.
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  2,271
 7. oo1o
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  2,022
 8. Albcrypto
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  2,896
 9. denada
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,845
 10. denada
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,015
 11. denada
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  952
 12. denada
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  853
 13. denada
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  6,031
 14. Gr@1ti
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,111
 15. Inc-seo
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,247

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...