1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

HTML // CSS // JavaScript

Postoni problemet apo projektet tuaja në HTML, CSS, JavaScript.Nëse keni njohuri të avancuara në këtë kategori atëher ky është vendi i duhur për të ndihmuar fillestarët.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. Fitahh
  Përgjigjet:
  109
  Shikimet:
  35,803
 2. vegeta
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  11,382
 3. Unnamed83
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  11,293
 4. p3n7357
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  9,738
 5. AtdheeBuzz
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  9,620
 6. Selim Baruti
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  9,473
 7. KNO3
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  8,615
 8. tupac.al
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  8,356
 9. ALLES BABAAA
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  8,347
 10. armend zeqiri
  Përgjigjet:
  28
  Shikimet:
  7,681
 11. sp0X.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  7,659
 12. powerhost.al
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  7,352
 13. Shaban kamberi
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  7,053
 14. denada
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  6,131
 15. vegeta
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  6,044
 16. reflect1
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  5,868
 17. AtdheeBuzz
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  5,106
 18. miri01
  Përgjigjet:
  25
  Shikimet:
  5,071
 19. DavanGe
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  4,691
 20. reflect1
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  4,604

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...