1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

HTML // CSS // JavaScript

Postoni problemet apo projektet tuaja në HTML, CSS, JavaScript.Nëse keni njohuri të avancuara në këtë kategori atëher ky është vendi i duhur për të ndihmuar fillestarët.

Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. il-maestro
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  966
 2. Liridoni
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  844
 3. tupac.al
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  7,937
 4. Donche-x
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  912
 5. ZerO.o
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  842
 6. PirateKS
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  911
 7. asp
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  900
 8. AlbaShoutCast
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  991
 9. bledarabdullahu
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,380
 10. PirateKS
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  901
 11. rimtej
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  945
 12. Dr. PsY.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  882
 13. unlockertony
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,323
 14. dr_iton
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,209
 15. b1a3
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,370
 16. etnosimi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,028
 17. cold-trojan
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,074
 18. red&black
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  1,548
 19. кιηg | єχє
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,148
 20. boom3rang
  Përgjigjet:
  37
  Shikimet:
  4,238

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...