1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

HTML // CSS // JavaScript

Postoni problemet apo projektet tuaja në HTML, CSS, JavaScript.Nëse keni njohuri të avancuara në këtë kategori atëher ky është vendi i duhur për të ndihmuar fillestarët.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. esatpsoft
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,152
 2. esatpsoft
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,030
 3. esatpsoft
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,040
 4. DavanGe
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,558
 5. cRu3l.b0y
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,157
 6. sp0X.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  7,446
 7. cRu3l.b0y
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,019
 8. cRu3l.b0y
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,273
 9. aLbanian_power
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,082
 10. qmp
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,036
 11. cRu3l.b0y
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,870
 12. Cyb3rArn0ld
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  914
 13. f0xEr
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,180
 14. Dr. PsY.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  882
 15. mafiawarzd
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  927
 16. cRu3l.b0y
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,253
 17. Juerald
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  925
 18. Juerald
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  841
 19. Juerald
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  891
 20. Juerald
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  874

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...