1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

HTML // CSS // JavaScript

Postoni problemet apo projektet tuaja në HTML, CSS, JavaScript.Nëse keni njohuri të avancuara në këtë kategori atëher ky është vendi i duhur për të ndihmuar fillestarët.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Shaban kamberi
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  6,704
 2. KMN
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  3,266
 3. type_aleks
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,021
 4. armend zeqiri
  Përgjigjet:
  28
  Shikimet:
  7,454
 5. KMN
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  3,961
 6. powerhost.al
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  7,229
 7. krasniqi01
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  2,870
 8. ALLES BABAAA
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  8,213
 9. tupac.al
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  3,406
 10. KNO3
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  8,486
 11. tupac.al
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  8,238
 12. KNO3
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,488
 13. Unnamed83
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  11,175
 14. Fitahh
  Përgjigjet:
  109
  Shikimet:
  35,320
 15. krasniqi01
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,483
 16. selim canar
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,547
 17. krasniqi01
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,518
 18. krasniqi01
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  2,310
 19. aRdiiaN
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  2,902
 20. KMN
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  3,258

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...