1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Google AdSense

Pyetje, disktuime apo teknika për mënyra të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj duke përdorur Google Adsense.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. boyboy
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  396
 2. shkelzeni04
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  564
 3. Johnny
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  885
 4. crashspy
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  328
 5. sp0nTeX
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  805
 6. itz@lum1
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  341
 7. E.Dedaj
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  478
 8. shkelzeni04
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  608
 9. Dr.BK
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  388
 10. Enis Hussain
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  784
 11. shkelzeni04
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  826
 12. agonn1
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  400
 13. rubinelezi9
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  375
 14. shkelzeni04
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  480
 15. InPower
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  789
 16. H!TM3N.
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  585
 17. GunSpeR
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  249
 18. likk
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  525
 19. GunSpeR
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  349
 20. Memeti Basri
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  498

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...