1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Google AdSense

Pyetje, disktuime apo teknika për mënyra të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj duke përdorur Google Adsense.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Dr.BK
  Përgjigjet:
  25
  Shikimet:
  1,112
 2. sg1
  Përgjigjet:
  108
  Shikimet:
  10,660
 3. Fidannnn
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  556
 4. rubinelezi9
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  1,351
 5. AlbaNi1
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  1,374
 6. shkelzeni04
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  633
 7. rubinelezi9
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  372
 8. rubinelezi9
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  378
 9. shkelqqshady
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  397
 10. shkelzeni04
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  676
 11. Meetii
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  856
 12. AlbaNi1
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  487
 13. BigKosovo20
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  729
 14. Twist2
  Përgjigjet:
  25
  Shikimet:
  2,534
 15. amerika123456
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  485
 16. lamre
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  431
 17. valon17
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  432
 18. agonn1
  Përgjigjet:
  73
  Shikimet:
  2,599
 19. GunnerZh
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  831
 20. shkelzeni04
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  319

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...