1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Google AdSense

Pyetje, disktuime apo teknika për mënyra të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj duke përdorur Google Adsense.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. clusterphys
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  526
 2. An95
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  572
 3. Altiny
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  664
 4. Juxhin
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  349
 5. Leka niti
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  513
 6. Juxhin
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  415
 7. H!TM3N.
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  714
 8. B4RC0D3.#
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  780
 9. proksinjo
  Përgjigjet:
  48
  Shikimet:
  7,625
 10. Leka niti
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  565
 11. Meet
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  333
 12. Juxhin
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  576
 13. Blerim R.
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  5,139
 14. Juxhin
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  1,206
 15. Selim Baruti
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  755
 16. Barcelonist111
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  902
 17. UXA
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  722
 18. FlexMan
  Përgjigjet:
  34
  Shikimet:
  6,288
 19. K2_ZEJD
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  735
 20. NANO
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  461

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...