1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Google AdSense

Pyetje, disktuime apo teknika për mënyra të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj duke përdorur Google Adsense.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. ProductiveMuslim
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  555
 2. Johnny
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  532
 3. adi gjoni
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  1,408
 4. Gzo001
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  488
 5. Gzo001
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  267
 6. eduart elezaj
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  702
 7. DailyTeCh
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  577
 8. albenischelsea
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  428
 9. sg1
  Përgjigjet:
  110
  Shikimet:
  17,904
 10. .#Pr!nCe
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  871
 11. KNO3
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  553
 12. enneaa
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  489
 13. Albertgj
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  461
 14. Platon OG
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  522
 15. enneaa
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  584
 16. enneaa
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  664
 17. Meet
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  429
 18. cHaosSs:=)
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  466
 19. Leka niti
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  681
 20. Emi mer
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  845

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...