1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Google AdSense

Pyetje, disktuime apo teknika për mënyra të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj duke përdorur Google Adsense.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. krappi
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  452
 2. Smooke
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  820
 3. cHaosSs:=)
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  470
 4. chency
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  497
 5. Dr. PsY.
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  697
 6. bashkimi92
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,085
 7. avdushhyseni
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  798
 8. Hamit Gashi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  647
 9. alajdin
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  516

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...