1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Google AdSense

Pyetje, disktuime apo teknika për mënyra të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj duke përdorur Google Adsense.

Filters:

Prefix:
Diskutim x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Xhunejd
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  8,386
 2. KMN
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  310
 3. Beniidrizi
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  6,222
 4. albenischelsea
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  2,753
 5. Granit Bajrami
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  733
 6. Rimi Allmuça
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  2,569
 7. .#Pr!nCe
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  871
 8. H!TM3N.
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  713
 9. Leka niti
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  564
 10. rubinelezi9
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  1,349
 11. AlbaNi1
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  480
 12. AltinTh
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  515
 13. Kleandro Gjoni
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  382
 14. lindorkastrati19
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  501
 15. omega_web
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  538
 16. AltinTh
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  455
 17. AltinTh
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  555
 18. sg1
  Përgjigjet:
  59
  Shikimet:
  2,242
 19. Claydee
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  817
 20. .#Pr!nCe
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  278

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...