1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Google AdSense

Pyetje, disktuime apo teknika për mënyra të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj duke përdorur Google Adsense.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. Blerim R.
  Përgjigjet:
  435
  Shikimet:
  56,666
 2. sg1
  Përgjigjet:
  428
  Shikimet:
  28,222
 3. Blerim R.
  Përgjigjet:
  94
  Shikimet:
  19,794
 4. Blerim R.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  5,138
 5. bmwplako
  Përgjigjet:
  859
  Shikimet:
  42,973
 6. Blerim R.
  Përgjigjet:
  373
  Shikimet:
  19,459
 7. sg1
  Përgjigjet:
  110
  Shikimet:
  17,906
 8. sg1
  Përgjigjet:
  108
  Shikimet:
  10,640
 9. Inspector
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  9,577
 10. Xhunejd
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  8,386
 11. proksinjo
  Përgjigjet:
  48
  Shikimet:
  7,601
 12. bmwplako
  Përgjigjet:
  90
  Shikimet:
  6,920
 13. Euge1
  Përgjigjet:
  43
  Shikimet:
  6,622
 14. FlexMan
  Përgjigjet:
  34
  Shikimet:
  6,287
 15. Beniidrizi
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  6,222
 16. Johnny
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  5,897
 17. @Alvi
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  5,758
 18. arditiii
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  5,708
 19. z4x0r
  Përgjigjet:
  54
  Shikimet:
  5,517
 20. Liridon Gashi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  5,235
 21. Blerim R.
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  5,132
 22. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  4,927
 23. altiin
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  4,774
 24. KNO3
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  4,475

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...