1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Google AdSense

Pyetje, disktuime apo teknika për mënyra të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj duke përdorur Google Adsense.

Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Blerim R.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  5,138
 2. Blerim R.
  Përgjigjet:
  94
  Shikimet:
  19,794
 3. sg1
  Përgjigjet:
  428
  Shikimet:
  28,222
 4. Blerim R.
  Përgjigjet:
  435
  Shikimet:
  56,666
 5. Valbbon
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  416
 6. patriotishqiptar
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  388
 7. Valbbon
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,546
 8. agonn1
  Përgjigjet:
  73
  Shikimet:
  2,593
 9. GunnerZh
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  827
 10. B4RC0D3.#
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  779
 11. icylove
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  607
 12. icylove
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  1,005
 13. ceni-18
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  638
 14. rubinelezi9
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  372
 15. MonnZzZ
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  411
 16. Beniidrizi
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  6,222
 17. altiin
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  4,774
 18. lynx
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  862
 19. Faridin.F
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  385
 20. Liridoni
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  1,131
 21. muharemiharbin
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  334
 22. FitimKurteshi
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  489
 23. Faridin.F
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  364
 24. lindorkastrati19
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  470

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...