1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Google AdSense

Pyetje, disktuime apo teknika për mënyra të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj duke përdorur Google Adsense.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet ↓ Shikimet
Postimi i fundit
 1. Blerim R.
  Përgjigjet:
  435
  Shikimet:
  56,664
 2. sg1
  Përgjigjet:
  428
  Shikimet:
  28,221
 3. Blerim R.
  Përgjigjet:
  94
  Shikimet:
  19,793
 4. Blerim R.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  5,137
 5. bmwplako
  Përgjigjet:
  859
  Shikimet:
  42,972
 6. Blerim R.
  Përgjigjet:
  373
  Shikimet:
  19,459
 7. sg1
  Përgjigjet:
  110
  Shikimet:
  17,904
 8. sg1
  Përgjigjet:
  108
  Shikimet:
  10,640
 9. bmwplako
  Përgjigjet:
  90
  Shikimet:
  6,920
 10. albani99
  Përgjigjet:
  75
  Shikimet:
  2,340
 11. agonn1
  Përgjigjet:
  73
  Shikimet:
  2,593
 12. sg1
  Përgjigjet:
  59
  Shikimet:
  2,242
 13. z4x0r
  Përgjigjet:
  54
  Shikimet:
  5,517
 14. shkelqqshady
  Përgjigjet:
  53
  Shikimet:
  2,730
 15. proksinjo
  Përgjigjet:
  48
  Shikimet:
  7,601
 16. Lodvald
  Përgjigjet:
  44
  Shikimet:
  2,860
 17. alajdin
  Përgjigjet:
  44
  Shikimet:
  4,238
 18. Euge1
  Përgjigjet:
  43
  Shikimet:
  6,622
 19. alajdin
  Përgjigjet:
  36
  Shikimet:
  1,996
 20. FlexMan
  Përgjigjet:
  34
  Shikimet:
  6,287
 21. lavdim2014
  Përgjigjet:
  32
  Shikimet:
  1,140
 22. boom3rang
  Përgjigjet:
  32
  Shikimet:
  1,951
 23. sg1
  Përgjigjet:
  31
  Shikimet:
  1,623
 24. florian.azemi.0
  Përgjigjet:
  31
  Shikimet:
  2,299

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...