1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Google AdSense

Pyetje, disktuime apo teknika për mënyra të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj duke përdorur Google Adsense.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Blerim R.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  5,138
 2. sg1
  Përgjigjet:
  428
  Shikimet:
  28,222
 3. Blerim R.
  Përgjigjet:
  94
  Shikimet:
  19,794
 4. Blerim R.
  Përgjigjet:
  435
  Shikimet:
  56,666
 5. bthaci
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  545
 6. DailyTeCh
  Përgjigjet:
  25
  Shikimet:
  1,068
 7. profesori
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  783
 8. Xhunejd
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  8,386
 9. vinii
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  775
 10. DardanDaci
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  741
 11. Xhunejd
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  224
 12. KMN
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  310
 13. KMN
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  388
 14. EddieN
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  694
 15. aksham
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  361
 16. ifundit
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  1,031
 17. albani99
  Përgjigjet:
  75
  Shikimet:
  2,342
 18. Xhunejd
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  417
 19. HeRBaR
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  583
 20. Rimi Allmuça
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  2,522
 21. Rimi Allmuça
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  2,569
 22. albenischelsea
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  598
 23. albenischelsea
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  2,080
 24. albenischelsea
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  2,523

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...