1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Google AdSense

Pyetje, disktuime apo teknika për mënyra të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj duke përdorur Google Adsense.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. Blerim R.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  5,156
 2. sg1
  Përgjigjet:
  428
  Shikimet:
  28,286
 3. Blerim R.
  Përgjigjet:
  94
  Shikimet:
  19,824
 4. Blerim R.
  Përgjigjet:
  435
  Shikimet:
  56,757
 5. alajdin
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  517
 6. Hamit Gashi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  647
 7. avdushhyseni
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  801
 8. bashkimi92
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,086
 9. Dr. PsY.
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  698
 10. chency
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  497
 11. cHaosSs:=)
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  470
 12. Smooke
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  821
 13. krappi
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  453
 14. alajdin
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  430
 15. iphone5
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  1,676
 16. alajdin
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  500
 17. neti123
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  552
 18. Ediss
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  674
 19. regp
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  411
 20. pOww3R
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  605
 21. bashkimi92
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  386
 22. krappi
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  465
 23. ooxhulio
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  574
 24. alajdin
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  738

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...