1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Google AdSense

Pyetje, disktuime apo teknika për mënyra të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj duke përdorur Google Adsense.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Blerim R.
  Përgjigjet:
  430
  Shikimet:
  45,233
 2. Blerim R.
  Përgjigjet:
  86
  Shikimet:
  15,387
 3. sg1
  Përgjigjet:
  424
  Shikimet:
  19,254
 4. Blerim R.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,891
 5. bmwplako
  Përgjigjet:
  859
  Shikimet:
  34,428
 6. valon27
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  847
 7. Granit Bajrami
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  438
 8. Rimi Allmuça
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  2,085
 9. Rimi Allmuça
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  2,230
 10. albenischelsea
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  366
 11. Blerim R.
  Përgjigjet:
  373
  Shikimet:
  14,981
 12. albenischelsea
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,750
 13. Inspector
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  9,393
 14. albenischelsea
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  2,229
 15. Xhunejd
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  2,232
 16. albenischelsea
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  2,048
 17. albenischelsea
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  2,279
 18. Beniidrizi
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  5,535
 19. altiin
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  4,566
 20. Johnny
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  5,633
 21. Liridon Gashi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  5,084
 22. @Alvi
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  5,471
 23. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  4,778
 24. arditiii
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  5,512

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...