1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

GNU/Linux

Diskutime mbi probleme të ndryshme, duke filluar nga instalimi, konfigurimi apo administrimi i sistemeve operative GNU/Linux (RedHat/Debian/Suse/Fedora/Ubuntu/Mandriva/Linux Servers/etj.../).

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. llapiani
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  14,758
 2. llapiani
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  9,276
 3. llapiani
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  9,306
 4. llapiani
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  8,893
 5. llapiani
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  9,543
 6. llapiani
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  10,034
 7. llapiani
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  8,981
 8. llapiani
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  9,126
 9. llapiani
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  9,022
 10. llapiani
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  9,250
 11. llapiani
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  10,565
 12. F.Ndrecaj
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,529
 13. Mr.Robot
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,351
 14. ﴾.﴿
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,752
 15. Ardian Ardian
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,994
 16. Ardian Ardian
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,906
 17. p3n7357
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,956
 18. AlbIT.fr
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,200
 19. F.Ndrecaj
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,199
 20. ReY
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,020
 21. Ledjo Lleshaj
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,278
 22. MaksIm1233
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  3,913
 23. MaksIm1233
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  4,055
 24. MEkaNIku
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,994
 25. MEkaNIku
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  6,428
 26. mekanik
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  3,430
 27. LinkinParkband
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  2,754
 28. urankajtazi
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  2,338
 29. Qen2ra qen2ra
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,063
 30. Atlanti
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  2,613
 31. ervislako
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,082

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...