1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

GNU/Linux

Diskutime mbi probleme të ndryshme, duke filluar nga instalimi, konfigurimi apo administrimi i sistemeve operative GNU/Linux (RedHat/Debian/Suse/Fedora/Ubuntu/Mandriva/Linux Servers/etj.../).

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. llapiani
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  9,521
 2. llapiani
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  5,530
 3. llapiani
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  6,601
 4. llapiani
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  5,588
 5. llapiani
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  5,545
 6. llapiani
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  5,598
 7. llapiani
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  6,188
 8. llapiani
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  5,305
 9. llapiani
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  5,418
 10. llapiani
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  5,340
 11. llapiani
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  5,495
 12. Mr.Robot
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  209
 13. ﴾.﴿
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  246
 14. Ardian Ardian
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  567
 15. Ardian Ardian
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  461
 16. p3n7357
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  525
 17. AlbIT.fr
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  743
 18. F.Ndrecaj
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  680
 19. ReY
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  579
 20. MEkaNIku
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  4,716
 21. Ledjo Lleshaj
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  737
 22. MaksIm1233
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,494
 23. MaksIm1233
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,594
 24. MEkaNIku
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,320
 25. mekanik
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,999
 26. LinkinParkband
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  992
 27. urankajtazi
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  831
 28. Qen2ra qen2ra
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  614
 29. Atlanti
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  1,059
 30. ervislako
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  717
 31. VVV Nikola
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  1,394

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...