1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

GNU/Linux

Diskutime mbi probleme të ndryshme, duke filluar nga instalimi, konfigurimi apo administrimi i sistemeve operative GNU/Linux (RedHat/Debian/Suse/Fedora/Ubuntu/Mandriva/Linux Servers/etj.../).

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. llapiani
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  15,437
 2. llapiani
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  9,928
 3. llapiani
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  11,247
 4. llapiani
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  9,948
 5. llapiani
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  9,427
 6. llapiani
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  10,190
 7. llapiani
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  10,680
 8. llapiani
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  9,619
 9. llapiani
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  9,771
 10. llapiani
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  9,666
 11. llapiani
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  9,914
 12. F.Ndrecaj
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,786
 13. Mr.Robot
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,447
 14. ﴾.﴿
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,960
 15. Ardian Ardian
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,198
 16. Ardian Ardian
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  2,116
 17. p3n7357
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,169
 18. AlbIT.fr
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,310
 19. F.Ndrecaj
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,409
 20. ReY
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,245
 21. MEkaNIku
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  6,675
 22. Ledjo Lleshaj
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,488
 23. MaksIm1233
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  4,120
 24. MaksIm1233
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  4,259
 25. MEkaNIku
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  3,212
 26. mekanik
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  3,637
 27. LinkinParkband
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  2,983
 28. urankajtazi
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  2,554
 29. Qen2ra qen2ra
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,274
 30. Atlanti
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  2,830
 31. ervislako
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,283

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...