1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Gaming Trailers

Kategori dedikuar postimit të trailer-ave të lojërave të reja apo atyre egzistuese.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. boom3rang
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  670
 2. boom3rang
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  674
 3. LTH05
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  701
 4. Beeeniii
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  764
 5. dns
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  685
 6. dns
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  899
 7. dns
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  690
 8. LiburnR
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  719
 9. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  702
 10. dns
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,021
 11. dns
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  854
 12. dns
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  671
 13. dns
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  693
 14. dns
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  778
 15. dns
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  890
 16. av1
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  735
 17. Endrit-17
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  649
 18. noLi.!
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  822

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...