1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Gaming Trailers

Kategori dedikuar postimit të trailer-ave të lojërave të reja apo atyre egzistuese.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. dns
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  478
 2. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  505
 3. lumz
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  496
 4. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  472
 5. boom3rang
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  714
 6. dns
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  471
 7. dns
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  505
 8. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  469
 9. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  448
 10. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  462
 11. WhiteLine
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  509
 12. dns
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  484
 13. Arditii
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  445
 14. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  448
 15. dns
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  469
 16. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  451
 17. av1
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  622
 18. dardankrasniqi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  463
 19. boom3rang
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  491
 20. av1
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  595

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...