1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Gaming Trailers

Kategori dedikuar postimit të trailer-ave të lojërave të reja apo atyre egzistuese.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. dns
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  783
 2. MIRLIND.J
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  881
 3. dns
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  786
 4. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  718
 5. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  745
 6. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  763
 7. Endrit-17
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  718
 8. Endrit-17
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  790
 9. Endrit-17
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  711
 10. Mrc0dmw3
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  708
 11. Mrc0dmw3
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  739
 12. Mrc0dmw3
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  731
 13. Mrc0dmw3
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  791
 14. bessy1
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  854
 15. dns
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  725
 16. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  709
 17. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  762
 18. dns
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  766
 19. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  775
 20. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  756

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...