1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Gaming Trailers

Kategori dedikuar postimit të trailer-ave të lojërave të reja apo atyre egzistuese.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. KeVi.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  580
 2. KeVi.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  584
 3. KeVi.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  532
 4. KeVi.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  536
 5. KeVi.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  516
 6. KeVi.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  499
 7. KeVi.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  529
 8. KeVi.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  518
 9. gfxD
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  519
 10. gfxD
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  554
 11. dns
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  560
 12. boy rap
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  683
 13. boy rap
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  661
 14. gfxD
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  650
 15. gfxD
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  597
 16. gfxD
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  515
 17. gfxD
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  501
 18. dns
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  551
 19. gfxD
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  521
 20. dns
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  537

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...