1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Gaming Trailers

Kategori dedikuar postimit të trailer-ave të lojërave të reja apo atyre egzistuese.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,107
 2. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,087
 3. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,011
 4. dns
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,066
 5. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,059
 6. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  958
 7. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  999
 8. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  976
 9. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  992
 10. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  886
 11. dns
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  987
 12. Nozzge
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  931
 13. arbII*
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  890
 14. leotrim77
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,314
 15. sHik'zZ!.
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  971
 16. Gr@1ti
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  834
 17. qendros
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  876
 18. qendros
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  862
 19. qendros
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  929
 20. KeVi.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,031

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...