1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Gaming Trailers

Kategori dedikuar postimit të trailer-ave të lojërave të reja apo atyre egzistuese.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. BlackEagle
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,693
 2. Mejdi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,305
 3. dns
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,140
 4. dns
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,982
 5. Universal
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,495
 6. bahrudin
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,458
 7. kleo2015
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,393
 8. arbII*
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,241
 9. Hekuran
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,194
 10. argjent_
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,178
 11. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,111
 12. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,069
 13. arbII*
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  971
 14. Qendrim L.
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  962
 15. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  903
 16. dns
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  902
 17. PASH4
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  884
 18. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  884
 19. arbII*
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  873
 20. leotrim77
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  848

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...