1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Gaming Trailers

Kategori dedikuar postimit të trailer-ave të lojërave të reja apo atyre egzistuese.

Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  669
 2. KeVi.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  516
 3. dns
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  537
 4. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  703
 5. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  730
 6. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  667
 7. dns
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  560
 8. KeVi.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  532
 9. Arditii
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  445
 10. MIRLIND.J
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  482
 11. Endrit-17
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  453
 12. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  771
 13. dns
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  551
 14. dns
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  571
 15. PASH4
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  884
 16. MIRLIND.J
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  542
 17. dns
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  514
 18. KeVi.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  584
 19. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  448
 20. dns
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  484

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...