1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Gaming Trailers

Kategori dedikuar postimit të trailer-ave të lojërave të reja apo atyre egzistuese.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,112
 2. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  669
 3. BlackEagle
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,693
 4. Mejdi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,305
 5. Universal
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,496
 6. Hekuran
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,194
 7. argjent_
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,178
 8. dns
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,982
 9. dns
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,140
 10. bahrudin
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,458
 11. kleo2015
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,393
 12. PASH4
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  885
 13. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  903
 14. Qendrim L.
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  962
 15. arbII*
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  874
 16. arbII*
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  971
 17. arbII*
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,241
 18. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,069
 19. dns
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  902
 20. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  884

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...