1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Gaming Trailers

Kategori dedikuar postimit të trailer-ave të lojërave të reja apo atyre egzistuese.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. noLi.!
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  476
 2. Endrit-17
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  408
 3. av1
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  443
 4. dns
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  604
 5. dns
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  499
 6. dns
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  424
 7. dns
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  423
 8. dns
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  571
 9. dns
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  644
 10. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  418
 11. LiburnR
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  449
 12. dns
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  429
 13. dns
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  578
 14. dns
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  404
 15. Beeeniii
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  478
 16. LTH05
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  414
 17. boom3rang
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  399
 18. boom3rang
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  397
 19. av1
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  420
 20. boom3rang
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  434

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...