1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Gaming Trailers

Kategori dedikuar postimit të trailer-ave të lojërave të reja apo atyre egzistuese.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. BlackEagle
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  6,422
 2. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  5,361
 3. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,848
 4. Mejdi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  3,438
 5. Universal
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,584
 6. Hekuran
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  2,358
 7. argjent_
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  2,320
 8. dns
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  3,050
 9. dns
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  3,175
 10. bahrudin
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,531
 11. kleo2015
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,451
 12. PASH4
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,977
 13. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,464
 14. Qendrim L.
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,044
 15. arbII*
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  2,488
 16. arbII*
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,974
 17. arbII*
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,021
 18. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,628
 19. dns
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,543
 20. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,983

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...