1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Gaming Servers

Vendi i dedikuar për gjithë serverët shqiptarë dhe ata të huaj.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Br3AcKeR-KS
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  698
 2. meteora
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  1,682
 3. Black0ps
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  717
 4. striper
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  805
 5. PHGCR3W LiRcH3
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  648
 6. Br3AcKeR-KS
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  885
 7. striper
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  697
 8. Br3AcKeR-KS
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  657
 9. Cuffex
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,216
 10. Br3AcKeR-KS
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  850
 11. dashmir
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  746
 12. PsyKima
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,007
 13. Misteriozi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  718
 14. WhiteLine
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  727
 15. BlackNighT.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  618
 16. DeLighT
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  717
 17. ditiendrit
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  674
 18. Misteriozi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  692
 19. 2oNzZ1
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  973
 20. valdrin fetoshi
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  841

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...