1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Gaming Servers

Vendi i dedikuar për gjithë serverët shqiptarë dhe ata të huaj.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Qani
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  751
 2. KaRaMuRaT
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,122
 3. Unknow
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  673
 4. ArianiiT
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  709
 5. PipsyFX
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  757
 6. Br3AcKeR-KS
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,094
 7. GunSpeR
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  743
 8. PlisatGS nOrMaLi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  692
 9. cMs
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  677
 10. sHik'zZ!.
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  847
 11. petriti11
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  641
 12. .#Pr!nCe
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  787
 13. Lyrical.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  750
 14. InserTL0cK
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  678
 15. RAPh
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  732
 16. petriti11
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  707
 17. trumPF
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  718
 18. Nozge'
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  760
 19. petriti11
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  811
 20. DazzLe
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  789

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...